Tõstukse hooldusteenus

Kõik mis liigub, see kulub ning vajab ka seetõttu hoolt ja tähelepanu. Nii ka meie müüdavad tõstuksed. Selleks, et tõstuks kestaks aastakümneid on vaja tõstuksele teha regulaarset ülevaatust ja hooldust.

Hooldust tuleb teostada iga 6 kuu järel tõstuksele, mille kasutustihedus on 4 – 5 avatud-sulgemistsüklit päevas (1 tsükkel = tõstuks on avanenud ja sulgunud). Tihedama kasutuse korral tuleb regulaarseid hooldusi teostada tihedamini (nt 9 – 10 avatud sulgemistsüklit päevas eeldab regulaarset hooldust tõstuksele iga 3 kuu järel).

Tõstuksele peab teostama regulaarset hooldust iga 6 kuu järel, ehk 2 x aastas. Esimese hoolduse teostab  kasutaja ise ja järgmise hoolduse peab teostama kvalifitseeritud tehnik.

Tõstukse automaatika vajab kvalifitseeritud tehniku poolt hooldust 1 x aastas. NB! Kasutaja automaatika hooldust ise teostada ei tohi.

Tõstukse kasutus – ja hooldusjuhendi leiad siit

Tõstukse hooldusteenuse hinnad:

  • Uksehooldus 88 EUR *
  • Väljakutse 60 EUR (Tallinna, Tartu ja Viljandi piires)

Tallinnast väljaspool** väljakutse 60 EUR pluss 1.15 EUR/km üks suund (Männiku 108b, Tallinn – objekt)

Tartust väljaspool** väljakutse 60 EUR pluss 1.15 EUR/km üks suund (Kesklinn, Tartu – objekt)

Viljandist väljaspool** väljakutse 60 EUR pluss 1.15 EUR/km üks suund (Kesklinn, Viljandi – objekt)

NB! Hinnad sisaldavad käibemaksu.

* Sisaldab tõstukse hooldust vastavalt tõstukse kasutus – ja hooldusjuhendis toodule. Väljavahetamisele kuuluvate komponentide maksumus kooskõlastatakse kliendiga enne komponentide väljavahetamist.  Tõstukse hoolduse käigus väljavahetatud komponentidele kehtib 2-aastane garantii.

** Lähim keskus objekti teenindamiseks.

NB! Pikalt hooldamata tõstukse remondi ja/või hoolduse hind antakse meie projektijuhi poolt eraldi pakkumisena.