Aiaväravad

Pakume tsingitud terasest aiaväravaid igale maitsele. Meie valikus on nii liugvärvad, tiibväravad kui ka jalgväravad. Väravate tarneaeg on maksimaalselt 6 nädalat.  Pakume ka aedade ehitamisel nö “võtmed kätte” lahendusi.

Mille järgi väravat valida?

Liugvärav vajab küljele avanemiseks küljeruumi (reeglina ava laius x 1,5, kuid saame pakkuda erilahendusi ka pisut väiksemale küljeruumile).

Kasutame liugväravate tootmisel tuntud Euroopa aiaväravate tootja Comunello materjale ja detaile, mis tagavad värava pika eluea. Juhtrullikud on kinniste laagritega ning seetõttu hooldevabad, kindlustades värava tõrgedeta töö ka meie heitlikus Eesti kliimas.

Liugvärva hind on küll tiibvärava hinnast pisut kõrgem, kuid selle hinnavahe kompenseerib kasutusmugavus ja töökindlus – seda eriti talvistes oludes.

Lisaks pakume me ka automaatika lahendusi liug – ja tiibväravatele ning erinevaid läbipääsusüsteeme jalgväravatele, mille juhtimiseks saab kasutada pulti, koodboksi, GSMi (helistamisega avamine) ja uuemate lahenduste puhul ka nutiseadme äppi. Mitmed automaatikalahendused on ühildatavad ka targakodu süsteemidega.

Tiibvärava puhul tuleb vaadata, et väravatiivad väljapoole avanemisel ei segaks jalg – või sõiduteel liiklust ning sissepoole avanemisel ei oleks avamistrajektooril takistusi. Tiibvärav on soodne, lihtsa ja töökindla konstruktsiooniga.  Tiibvärava keevishinged on samuti Euroopas tuntud tootjalt Comunello`lt. Tiibvärava suurimaks plussiks on, et värav ei vaja võrreldes liugväravaga küljeruumi ning seetõttu on ka neid rohkem tänavapildis näha, samas miinusena võiks välja tuua tiibvärava suurt pöördenurga vajadust värava avamisel. Igal objektil tuleb eeltoodud plusse ja miinuseid läbi mõelda ja väravatüübi valimisel arvesse võtta.