Garaažiuksed

Tõstuksed

Ülestõstetavad garaažiuksed (tõstuksed) on klientide hulgas populaarseks teinud: ilus disain, soojapidavus, vastupidavus, ohutus, ilmastikukindlus ja kasutusmugavus. Tõstust saab kergelt avada ja sulgeda ning mugavust armastavad inimesed saavad automaatika abil  juhtida ust vaid nupule vajutamisega.

Meie pakutavad tõstuksed valmistatakse 40mm (paneeli U väärtus = 0,52 W/m2K) või 60mm paksusest soojustatud paneelist (paneeli U väärtus = 0,35 W/m2K).

Lisaks funktsionaalsusele on üha enam inimesi hakanud tähelepanu pöörama ka tõstukse välimusele. Pakume väga laialdast eriilmeliste paneelide-, akende- ja värvitoonide valikut (sh. retrodisaini), millega kombineerides saate meie projktijuhi abil tellida just teie majale sobiva välimusega tõstukse.

Garaažiukse juhtimiseks pakume kvaliteetseid automaatikaid tuntud Euroopa tegijatelt. Automaatikate süsteemid on töökindlad ning sobivad väga hästi meie kliimasse. Automaatika valiku puhul soovitame läbi mõelda, mis funktsioone peaks automaatika täitma ja milliste seadmetega võiks ühildatud olla. Nt saab  garaažukse ja aiavärava automaatikaid panna avanema ühe puldi erinevate kanalite alt, seega piisab vaid ühest puldist, et juhtida kuni nelja erinevat seadet.

Hea viis tõstukse avamiseks on kasutada äppi või GSM i (helistamisega avamist). Selline avamisviis on väga mugav olukorras, kus soovite, et tõstuks oleks juba saabudes avatud asendis.

Äpiga on võimalik tõstust avada kasvõi teisest maailma otsast, seda muidugi juhul kui nutiseadmel on olemas internetiühendus. Lisaks on ka äpist näha, kas tõstuks on avatud või suletud asendis.

Äpp on sobilik nii Android kui ka iOS süsteemile.

Suuremate tõstuste puhul on võimalik avamiseks kasutada ka käsi kett-tali, kui automaatika ostmist ei peeta vajalikuks.

Tiibuksed

Lisaks tõstustele pakume me ka tiibuksi. Tiibuksi on võimalik tellida kahte tüüpi: thermo SH2 – kus lengid on külmakatkestusega (max mõõdud L-3000mm x H-2600mm) ja SH2 – kus lengid on külmakatkestuseta (külmem lahendus, max mõõdud L-3000mm x H-3000mm). Kuna ukselehed valmistatakse samadest paneelidest ja kasutatakse samasid disainielemente analoogselt tõstustega, siis on need samuti disainitavad vastavalt kliendi soovidele ja maitsele. Tiibuksi tellitakse reeglina, kui ava on väga madal ja puudub ukse ülesse tõstmiseks vajalik ülaruum.

NB! Me ei paku standardmõõtudega uksi. Nii tõst – kui ka tiibuksed valmistatakse alati vastavalt kliendi avamõõtudele ehk kõik meie uksed valmistatakse nö “rätsepatööna”. Kui klient tellib meilt ukse koos paigaldusega, siis pakkumine sisaldab ka meie poolt ava üle mõõtmist. Isepaigalduse puhul juhendame turvaliselt klienti õigeid mõõtusid võtma.

Retrouksed on tegelikult modernsed garaažiuksed, mille välimus imiteerib puidumustriga ja metallhingedega tiibuksi. Retrouksed sobivad miljööväärtusega hoonetele, kus on soov jäljendada naturaalset välimust. Retrouksi on meilt võimalik tellida ava laiusele kuni 6000mm ja kõrgusele kuni 2980mm. Retroustele ei saa lisada aknaid, käiguuksi ja ornamente.

Retrouste valikuga saad tutvuda SIIN

Disainiuksed

Garaažiustele saab anda erilise välimuse roostevabast terasest kujunduselementide ja akendega. Pakume väga laia valikut erinevate kujundite ja asetustega dekoratiivseid elemente, et kujundada enda majale eriline ja omanäoline uks. Garaažiukse disaini saab ka ühildada maja välisuksega.

Aknad annavad garaažile loomulikku päevavalgust ning stiilset välimust garaažiuksele. Pakume aknaid igale maitsele ja arhitektuurilistele lahendustele.

Plastaknaid kasutatakse reeglina tööstuslikel ustel, kuid sobivad ka väga hästi kodu garaažiuksele. Eksklusiivsed roostevaba terasest aknad on aga visuaalselt efektsemad, vastupidavamad ja kvaliteetsemad. Pakume erinevates suurustes ümmargusi-, ruudukujulisi- ja ristkülikukujulisi aknaid.

Tutvu akendega SIIN

Käiguuksed

Käiguukse abil saad käia mugavalt garaažist asju võtmas, ust üles tõstmata. Pakume üleastutava – ja madala lävepakuga käiguuksi. Madala lävepakuga käiguuks on mugavam, kuid mõnevõrra kallim. Samas on üleastutava lävepakuga uks konstruktsiooniliselt vähem nõudlikum ja tugevam. Valik tuleks teha lähtuvalt kasutusvajadusest.

Garaažiuste kirjeldus

Üles tõstetava garaažiukse maksimaalsed mõõdud: kuni 10 x 10 m. Tõstukse paigalduse eelduseks on vastavalt ukse suurusele vaba ülaruum ja ruumisügavus.

Ukse paksus: paneeli paksus 40 mm, mis koosneb kahest  tsingitud ja värvitud terasplekist, mille vahel on kasutatud soojustusena  freoonivaba polüuretaanvahtu.

Sobib paigalduseks: eramaja, ridaelamu, garaažiboksi, kaubalao või tööstuse välisuksena.

Standardtoonid:

  1. Rib Stucco paneel: pruun RAL 8017, valge RAL 9016 ja RAL9002, hõbedane RAL 9006 ja 9007, tumehall RAL 7016, sinine RAL5010, tumeroheline RAL6009, heleroheline, RAL6005, punane RAL3000
  2. Rib Woodgrain paneel:  valge RAL9016, pruun RAL8017, must RAL9005, elevandiluu RAL1015
  3. Midrib Stucco paneel: valge RAL9016
  4. Midrib Woodgrain paneel: valge RAL9016, pruun RAL8017, must RAL9005, tumeroheline RAL6009, tumehall RAL7016
  5. Midrib Smooth paneel: valge RAL9016, tumehall RAL7016
  6. Flush/Slick Stucco paneel: valge RAL9016, tumehall RAL7016
  7. Flush/Slick Woodgrain paneel: valge RAL9016, tumehall RAL7016
  8. Flush/Slick Smooth paneel: valge RAL9016, tumehall RAL7016, hõbedane RAL9006, must RAL9004
  9. Flush/Slick Smooth + paneel: antratsiit-, vask- ja roostevaba kattega

Lisaks saab valida erivärvi uksetooni kogu RAL kataloogi ulatuses.

NB! Samuti pakume head valikut puiduimitatsiooniga kaetud paneelidest tehtud ustele.

Valik on väga lai – ligikaudu 40 erinevat paneelitüüpi koos erinevate standardtoonide ja pinnakatetega!

Garantii: firma poolt paigaldatud uksele ja automaatikale on garantii 2 aastat ja uksepaneelidele tehase poolt korrosioonigarantii 10 aastat!