Küsi pakkumist

Garaažiuksed, tõstuksed

Ülestõstetavad garaažiuksed (rahvakeeles tuntud ka kui tõstuksed) teeb kasutajasõbralikuks soojapidavus, ohutus, ilmastikukindlus ja kasutusmugavus. Tõstust saab avada ja sulgeda kerge käeliigutusega  ning mugavust armastavad inimesed saavad automaatika abil  juhtida ust vaid nupule vajutamisega.

Garaažiukse juhtimiseks pakume automaatikaid tuntud tegijatelt nagu Sommer, Bft ja Somfy. Kõik kolm on ennast maailmas tõestanud – nende automaatikate süsteemid on töökindlad ning sobivad ka väga hästi meie kliimasse. Automaatika valiku puhul soovitame läbi mõelda, mis funktsioone peaks automaatika täitma ja milliste seadmetega võiks ühildatud olla. Nt saab seadistada garaažukse ja aiavärava  automaatikaid (ka. aia elektrilise vastusega jalgväravat) avama ühe puldi erinevate kanalite alt, seega piisab vaid ühest puldist, et juhtida kuni nelja erinevat seadet. Igal tootjal on aja jooksul välja kujunenud mõned oma tugevused teiste tootjate ees. Somfy on nt eesrindlik äpi süsteemide ja targa maja (Tahoma) lahenduste arendamises, Bft l on välja pakkuda väga kiire, samas väga soodsa hinnaga laemootor Boticelli Smart ja Sommeril on on lisaks väga heale laemootori kiirusele, töökindlusele ka mitmeid teisi huvitavaid lisasid –  nt niiskusandur, mis liigse niiskuse korral avab kergel ukse, et ruumi tuulutada või siis liikumistundlik laemootori lamp jne.

Garaažiuste paneelitüübid

Retrouksed on tegelikult modernsed garaažiuksed, mille välimus imiteerib puidumustriga ja metallhingedega tiibuksi. Retrouksed sobivad miljööväärtusega hoonetele, kus on soov jäljendada naturaalset välimust. Retrouksi on meilt võimalik tellida ava laiusele kuni 6000mm ja kõrgusele kuni 2980mm. Retroustele ei saa lisada aknaid, käiguuksi ja ornamente.

Retrouste valikuga saad tutvuda SIIN

Disainiuksed

Garaažiustele saab anda erilise välimuse roostevabast terasest kujunduselementide ja akendega. Pakume väga laia valikut erinevate kujundite ja asetustega dekoratiivseid elemente, et kujundada enda majale eriline ja omanäoline uks. Garaažiukse disaini saab ka ühildada maja välisuksega.

Aknad annavad garaažile loomulikku päevavalgust ning stiilset välimust garaažiuksele. Pakume aknaid igale maitsele ja arhitektuurilistele lahendustele.

Plastaknaid kasutatakse reeglina tööstuslikel ustel, kuid sobivad ka väga hästi kodu garaažiuksele. Eksklusiivsed roostevaba terasest aknad on aga visuaalselt efektsemad, vastupidavamad ja kvaliteetsemad. Pakume erinevates suurustes ümmargusi-, ruudukujulisi- ja ristkülikukujulisi aknaid.

Tutvu akendega SIIN

Käiguuksed

Käiguukse abil saad käia mugavalt garaažist asju võtmas, ust üles tõstmata. Pakume üleastutava – ja madala lävepakuga käiguuksi. Madala lävepakuga käiguuks on mugavam, kuid mõnevõrra kallim. Samas on üleastutava lävepakuga uks konstruktsiooniliselt vähem nõudlikum ja tugevam. Valik tuleks teha lähtuvalt kasutusvajadusest.

Garaažiuste kirjeldus

Üles tõstetava garaažiukse maksimaalsed mõõdud: kuni 10 x 10 m. Tõstukse paigalduse eelduseks on vastavalt ukse suurusele vaba ülaruum ja ruumisügavus.

Ukse paksus: paneeli paksus 40 mm, mis koosneb kahest  tsingitud ja värvitud terasplekist, mille vahel on kasutatud soojustusena  freoonivaba polüuretaanvahtu.

Sobib paigalduseks: eramaja, ridaelamu, garaažiboksi, kaubalao või tööstuse välisuksena.

Standardtoonid:

 1. Rib Stucco paneel: pruun RAL 8017, valge RAL 9016 ja RAL9002, hõbedane RAL 9006 ja 9007, tumehall RAL 7016, sinine RAL5010, tumeroheline RAL6009, heleroheline, RAL6005, punane RAL3000
 2. Rib Woodgrain paneel:  valge RAL9016, pruun RAL8017, must RAL9005, elevandiluu RAL1015
 3. Midrib Stucco paneel: valge RAL9016
 4. Midrib Woodgrain paneel: valge RAL9016, pruun RAL8017, must RAL9005, tumeroheline RAL6009, tumehall RAL7016
 5. Midrib Smooth paneel: valge RAL9016, tumehall RAL7016
 6. Flush/Slick Stucco paneel: valge RAL9016, tumehall RAL7016
 7. Flush/Slick Woodgrain paneel: valge RAL9016, tumehall RAL7016
 8. Flush/Slick Smooth paneel: valge RAL9016, tumehall RAL7016, hõbedane RAL9006, must RAL9004
 9. Flush/Slick Smooth + paneel: antratsiit-, vask- ja roostevaba kattega

Lisaks saab valida erivärvi uksetooni kogu RAL kataloogi ulatuses.

NB! Samuti pakume head valikut puiduimitatsiooniga kaetud paneelidest tehtud ustele.

Valik on väga lai – ligikaudu 40 erinevat paneelitüüpi koos erinevate standardtoonide ja pinnakatetega!

Garantii: firma poolt paigaldatud uksele ja automaatikale on garantii 2 aastat ja uksepaneelidele tehase poolt korrosioonigarantii 10 aastat!

Garaažiuste hinnapäring

 • Drop files here or
  Max. file size: 2 GB.
  Küsi pakkumist