Tõstukse hind sõltub:

  1. Paneeli tüübist;
  2. Tõsteviisist (normaal-, madal-, kõrg- või vertikaaltõste) – mille valik sõltub vabast ülaruumist. Enamasti proovitakse viia ukselehe ära keeramine maksimaalselt lae lähedale, et ruumikasutus oleks võimalikult optimaalne;
  3. Lisadest: aknad, käiguuks, lukud …
  4. Automaatika valikust ja selle lisadest.

Palju siis maksab tõstukse komplekt? Meie uksekomplekti hind Harjumaa piires on järgmine:

  • Tõstukse hind alates 1015eur (avale 2500mm x 2200mm);
  • Tõstukse paigalduse hind alates 215eur;
  • Automaatika komplekti (2 pulti) hind alates 258eur;
  • Automaatika paigalduse hind alates 77eur.

Kokku: 1565eur*

*Hind sisaldab käibemaksu

Tõstukse kvaliteedist. Eesti turul pakutavad tõstuksed ei erine oma parameetrite poolest kuigi palju. Enamasti kasutavad kohalikud uksemeistrid tõstuste koostamiseks Baltikumi suurima tõstuste ja nende komponentide tootja Ryterna tooteid, seega sõltub tõstukse kvaliteet Eesti uksemeistrite puhul uksekoostaja kogemustest, töösse suhtumisest ja ettevõtte üldisest töökorraldusest.

Lenmerk otsustas  kindla ja stabiilse kvaliteedi kasuks ning usaldab Ryternas toodetud uksi. Ryterna tehtud investeeringud tootmisseadmetesse, tarkvarasse ning inimestesse on muljetavaldavad. Tõstuste koostamine toimub stendidel (sisuliselt mängitakse sellega läbi paigalduse situatsioon), käiguuste profiilid liimitakse, paigalduses vajaminevate osade komplekteerimine “paigakduskasti” toimub kindlas rütmis ja järjekorras, toimub pidev kvaliteedikontroll, tarneaeg on ühtlane – ja seda läbi aasta – sõltudes hooajalisusest väga vähe – kui sedagi. Kokkuvõttes suur maht ja efektiivne tootmine võimaldab pakkuda ka head hinda, seega julgeme kindlalt väita, et pakume Eestis parima hinna-kvaliteediga tõstuksi.

Hinna ja kvaliteedi juures mängib olulist rolli ka automaatika. Meie pakume automaatikaid tuntud Euroopa tootjatelt. Kõigil neist on oma tugevused ja ka mõned nõrkused teiste ees, seega hinnapäringut tehes palun püüdke anda teada, milliseid funktsioone peaks automaatika täitma või konsulteeriga nendes küsimustes meie projektijuhiga. Anname parima, et pakkumine vastaks teie ootustele. Loe lisaks garaažiuste kohta siit ja küsi julgelt pakkumist.