Ribakardinad

Ribakardinad on lihtsad, ilusad, vastupidavad aknakatted, mis on kergelt  hooldatavad ning võimaldavad lihtsalt reguleerida päikesevalgust ja ruumi temperatuuri, andes samas ka privaatsust. Ribakardinaid saab paigaldada nii akna peale, raamile kui ka klaaside vahele (kahekordsete puitakende puhul), klaaspinnaga ustele või klaasist vaheseintele. Meilt leiate laia värvivalikuga puidust ja alumiiniumist valmistatud ribakardinaid igale aknatüübile.

Ribakardinate plussid

Neid on mugav kasutada. Ribade kaldenurga muutmisega saab kergelt reguleerida ruumi paistvat päevavalgust ning samal ajal jääda ise võõraste pilkude eest varjatuks. Ribasid saab juhtida käsitsi nöörmehhanismi või mootori abil.

Alumiiniumist ribakardinad on niiskuskindlad, mida on praktiline kasutada nii köögis kui ka vannitoas.

Ribakardinaid on võimalik paigaldada erikujulistele akendele, seega on olemas lahendus igale aknatüübile.

Ribakardinad on ka kenaks sisustus – ja kujunduselementideks, mis loovad ruumis õdusa miljöö. Erinevad materjalid ja lai värvivalik loovad palju võimalusi ribakardinate kasutuskohtadeks. Olgu selleks siis kodu või kontor.

Ribakardinate hoolduseks piisab, kui pühite ribasid kergelt pehme lapi või harjaga. Neid on võimalik riba pinda kahjustamata puhastada ka tolmuimejaga, kasutades selleks sobivat tolmuimejaotsikut.

Materjalid

Meie tootevalikus on nii puidust kui ka alumiiniumist ribakardinad. Pakume erinevaid värvitoone, pinnaviimistlusi, riba laiust ja perforeeringuid.

Alumiiniumist ribakardinate valmistamisel kasutatakse kõrgkvaliteedilist kuumvärvitud alumiiniumi, mille ribad säilitavad oma kuju ja ei deformeeru päikese käes. Alumiiniumist ribakardin peegeldab koos aknale langeva valgusega tagasi ka suurema osa soojuskiirgusest ning võimaldab seeläbi reguleerida ruumi temperatuuri. Tänu oma vastupidavale materjalile on alumiiniumribakardinate eluiga väga pikk. Ribadele kantav värv on antistaatiline, mis väldib tolmu kogunemist kardina eri osadele. Meie laiast värvivalikust ja erineva pinnatöötlusega näidiste seast leiate kindlasti teile meelepärase lahenduse.

Puitribakardin annab ruumile õdusust ja loob kauni interjööri. Ribakardinad valmistatakse naturaalsest kergest puidust, mille looduslähedane tekstuur on kõrgelt hinnatud. Puitribakardinaga on võimalik ka ametiruume kenasti hubaseks muuta.

Puitribasid saab meilt tellida laiusega 25mm ja 50mm. 25mm puitribasid on võimalik valida 17 erineva tooni vahel, 50mm puitribasid aga 41 tooni vahel. Viimaste puhul on võimalik valida kas nöör- või lintredelid.

Alumiinium – ja puitribakardinate eelisteks on:

  • Vastupidavad mehhanismid
  • Lihtne paigaldus
  • Kestvad ja kvaliteetsed materjalid
  • Lai valik erinevaid toone
  • Lai kasutusala: ribakardinad uksele, aknale…
  • Õige valik erikujulistele akendele
  • Automaatika lahendused
  • Valmistatud „rätsepatööna“ vastavalt kliendi aknale
  • Ribakardinate hind ja kvaliteet on konkurentsivõimeline.